+38(067) 538-42-46     м. Бердичів, ул.Білопольська, 29

RU
EN
UA
Главная Поиск Карта сайта

Про нас

Переобладнання автомобілів – сучасний погляд

В наш час переобладнання автомобілів стало широко поширеним явищем не лише на заході, а й в країнах колишнього СРСР та країнах, що розвиваються.Споживачі висувають особливі вимоги до місткості та рівня зручності в авто, але, разом з цим, вони прагнуть до економії коштів.Відомо, що заводська комплектація мікроавтобуса чи мінівена завжди дорожча, ніж переобладнане авто. Тому покупці часто обирають вантажну модифікацію та замовляють її переобладнання, отримуючи пасажирський чи вантажно-пасажирський автомобіль.

Історія та досягнення

Наша компанія, яка спеціалізується на переобладнанні автомобілів, була заснована в 2002 році. Зараз підприємство займає лідируючі позиції на ринку послуг даного профілю. Висока кваліфікація і регулярне навчання співробітників, використання найсучасніших технологій дозволяє нам вважатися одним з передових підприємств, які надають послуги з переобладнання мікроавтобусів. Число постійних замовників, що користуються нашими послугами на сьогоднішній день досягло п’ятисот. Про якість роботи ТОВ "Сенаторавто" говорить і той факт, що 60% всіх автомобілів, що були переобладнані,  пройшли через наше підприємство. Уважне ставлення дор кожного клієнта – наш фірмовий знак!

proizvodstvo.png

Наші переваги

Чому SenatorAuto?

Вирішивши переобладнати автомобіль, кожен власник задумується над тим, кому довірити цю роботу. В такому питанні, як переобладнання мікроавтобусів, Бердичів пропонує хороший вибір компаній, проте на першому місці по якістю виконання стоїмо ми – SenatorAuto. Якщо вам потрібен надійний, відповідальний підрядник, звертайтесь до нашої організації. Виконуючи переобладнання мікроавтобусів, на відміну від багатьох конкурентів, ми використовуємо сертифіковані матеріали для обшивки крісел, керма, панелі приборів та інших елементів салону. При високій якості робіт і беззаперечному дотриманні поставлених строків вартість наших послуг доступна. Досягнути таких успіхів нам дозволяєвідмінна організація виробничого процесу, великий колектив кваліфікованих спеціалістів, достатня кількість робочих площ. Звертайтесь в компанію SenatorAuto, и вам буде гарантирована професіональна консультація, висока якість виконання робіт, оперативність виконання замовлення.

Наші конкурентні переваги:

Як працює наше підприємство?

Для  переобладнання мікроавтобусів ми використовуємо високоякісні сертифіковані матеріали, які використовуються в автомобільній промисловості. Ці матеріали створені для роботи в складних кліматичних умовах, пройшли випробування на міцність, стійкість до пилу, вологості, перепадам температур та іншим руйнівним факторам, які вступають в силу при експлуатації авто. Матеріали, які використовуються в нашій роботі, мають сертифікати і дозволи санітарно-епідеміологічної служби як безпечні для здоров’яі такі, що відповідають сучасним вимогам.