+38(067) 538-42-46     м. Бердичів, ул.Білопольська, 29

RU
EN
UA
Главная Поиск Карта сайта

Страхування

Автомобільне страхування – видиі особливості

Автомобільне страхування – це різновид страхування, об'єктом якого є автотранспорт. Під дану категорію страхування підпадають легкові, вантажні авто, автобуси, мотоцикли, катери і човни з моторами, інші наземні транспортні засоби. Крім того, автострахування стосується людей – водіїв та пасажирів.

strahovka.jpg

Види автострахування

Автострахування може охоплювати такі різновиди:

Страховка покриває збитки, завдані іншим ТЗ чи людям, які постраждали в результаті ДТП, яка відбулася з провини застрахованого.

Особливості автострахування

По тарифам автострахування ви можете застрахуватибудь-який автотранспорт вітчизняних чи зарубіжних марок – легкові авто, вантажівки, автобуси, мотоцикли, причіпну техніку.

Договір автострахування може бути укладений на один рік, коротший строк, до настання першого страхового випадку, звідповідальністю в неробочі дні, в форматі «винний-невинний», з обмеженням відповідальності в зимові місяці.

Види страхових ризиків, які покриваються автостраховкою:

Як складається тариф автострахування?

На тариф по автострахуванню впливає декілька факторів:

Страхові виплати за договором автострахування відшкодовують збиток, що виник в результаті аварії, загоряння, впливу стихій, ударів каменів, падіння предметів на автомобіль, дій третіх осіб та угону автомобіля.

Ви можете укласти договір, за яким страхова компанія відшкодує збиток при псуванні або втраті додаткового обладнання, а також при отриманні травм або загибелі водія або пасажирів.

У більшості випадків за договором автострахування страхові компанії надають своїм клієнтам послуги автомобільного асистансу - спеціалізованої допомоги.

Страхування автомобіля - дія, яка додасть вам впевненості, дозволить заощадити час і гроші при настанні страхового випадку. Вартість страхових платежів у сумі менше, ніж витрати, які наступають при необхідності ремонту, тим більше - придбання нового автомобіля, якщо у власник немає договору автострахування.