+38(067) 538-42-46     м. Бердичів, ул.Білопольська, 29

RU
EN
UA
Главная Поиск Карта сайта

Сертифікати

Що таке сертифікація?

Сертифікація – це процедура, під час якої уповноважена організація виявляє і засвідчує відповідність товарів, систем управління якістю, навколишнього середовища, охорони праці, персоналу тим вимогам і стандартам, які існують на території України.

Для чого потрібна сертифікація?

Сертифікація безпосередньостосується безпеки людей та оточуючого середовища. Сертифікат підтверджує, що певний продукт не нашкодитьздоров’юлюдини, його майну, оточуючому середовищу. Система сертифікаціїдопомагаєгромадянам здійснювати грамотний вибір товарів тапослуг.

Як відбувається сертифікація в Україні?


Українським законодавством передбачено, що товари, до яких висуваються підвищені вимоги щодо безпеки для громадян, їх майна, а також екологічні вимоги, повинні нести знак відповідності. Ці товари проходятьобов’язкову перевірку на відповідність стандартам. Підприємство, яке виготовляє продукцію, має право встановлювати на неї національний знак відповідності за умови, що на даний товар наявна декларація відповідності. Сертифікація націлена на те, щоб перевірити, чи відповідає той чи інший товар встановленим стандартам, і засвідчити факт його безпеки.