+38(067) 538-42-46     м. Бердичів, ул.Білопольська, 29

RU
EN
UA
Главная Поиск Карта сайта

Документи

Оформлення документів

Багато власників авто, які бажають переобладнати машину, хвилюються про те, як проходитиме процедура оформлення документів. Не варто так переживати, адже насправді все просто. Важливодіяти відповідно до порядку і правил переоформлення, дотримуватися нормативів, які регламентують переобладнання мікроавтобусів, и переоформлення документів пройдебез проблем.

Як відбувається переоформлення документів?

До початку робіт необхідно подати заяву на переобладнання автомобіля в ДАІ, де стоїть на обліку ваш транспортний засіб. Стосовно витрат, пов’язаних з переоформленням, уточніть у інспектора. Організацію переоформлення документів наша компанія бере на себе. Вам потрібно тільки дізнатися в інспекції, документи якого інституту будуть потрібні. Ви можете вибрати Київський ДТІ або Житомирський ДТІ.

Які документи потрібні для переобладнання мікроавтобуса?

Київський ДТІ:

Житомирський ДТІ:

Після того, як замовлення з переобладнання мікроавтобуса виконано, документи зібрані, вам необхідно звернутися в ДАІ. На підставі наданих документів техпаспорт вашого транспортного засобу замінюється на інший, в якому фіксуються всі нові дані про автомобіль. Переоформлення документів закінчено!

Законодавчі вимоги з переобладнання автомобілів

Важливо знати, що всі зміни, що вносяться в конструкцію транспортного засобу, пов'язані з безпекою автомобіля, а тому регламентуються законом. Дотримання нормативів дозволяє забезпечити безпеку водія, пасажирів та інших учасників руху. В Україні основним документом, що регламентує переобладнання мікроавтобусів та інших транспортних засобів, є Постанова Кабінету Міністрів від 21.07.2010 р. № 607 «Про затвердження Порядку переобладнання транспортних засобів».